موشن گرافیک

یکی از موثرترین روش های تبلیغات ساخت فیلم یا تیزرهای تبلیغاتی است. اما با توجه به مشکلات تهیه دوربین، بازیگر و فیلمبرداری و دیگر دردسرهای تولید فیلم همیشه امکان ساخت فیلم وجود ندارد. اما می توان با استفاده از تصاویر و وکتورهای فتوشاپی و ادغام آنها با حرکت و صدا به سادگی تیزرهایی تهیه کرد که به این تیزرها موشن گرافیک گفته می شود. زمان تهیه یک موشن گرافیک نسبت به سایر سبک ها بسیار کمتر است. جذابیت بصری بالا و حجم پایین موشن گرافیک ها هم بر جذابیت هر چه بیشتر آنها افزوده و باعث شده است که موشن گرافیک ها به نسبت فیلم ها و انیمیشن ها با سرعت بیشتری در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند. موسسه رویش به بهترین نحو با تهیه خلاقانه ترین آثار موشن گرافیک در خدمت شماست تا خدمات یا محصول خود را به مشتریان معرفی کنید.

مراحل ساخت تیزر موشن گرافیک

ما مراحل سخت ساخت تیزر موشن گرافیک را برای شما ساده کرده و در سه گام شما را به هدف می رسانیم. اطلاعات و نیازهایتان را با ما در میان بگذارید و در کمترین زمان تیزر موشن گرافیک خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
ezgif-4-ea34dc22b8

قدم اول گفتگو

قدم اول دریافت اطلاعات اولیه است. تیم حرفه ای ما در واحد موشن گرافیک ابتدا به شما گوش می دهند تا بتوانند نیازها و انتظارات مورد نظر شما و مطالب و پیامی را که می خواهید از طریق تیزر به مخاطب انتقال دهید را درک کنند. سپس پروژه ی درست را تعریف کرده و با نظرات و پیشنهادات شما آن را قطعی می کنیم. سپس مدت زمان انجام پروژه و شرایط همکاری را نهایی می کنیم.
ezgif-4-db17c76503

قدم دوم- سناریو

در گام دوم، ما بر اساس پروژه ی تعریف شده سناریویی برای شما می نویسیم. سناریو بر طبق نظر و سلیقه ی شما نگارش می شود تا حداکثر رضایت شما را داشته باشیم. در چندبن مرحله سناریو را بازخوانی و ویرایش می کنیم تا به یک طرح نهایی برسیم. سپس بر اساس سناریو تصویرسازی اولیه را انجام داده و گفتار متن را ضبط می کنیم.
ezgif-4-a0a050d9a3

قدم آخر- انیمیشن

پس از اینکه تصاویر نمونه و گفتارهای متن به تایید شما رسیدند، متحرک سازی یا انیمیت آغاز می شود. مرحله ی متحرک سازی زمان بر ترین مرحله است و به همین دلیل است که باید تا قبل از این مرحله مراحل قبلی به تایید مشتری رسیده باشند. پس از تدوین، طرح به مرحله ی نهایی رسیده و تیزر شما آماده است..

ساخت انواع تيزر موشن گرافیک

با موشن گرافیک همه جا دیده شویدهمین حالا تماس بگیرید

تعرفه طراحی موشن گرافیک

196

تیزر کارتونی

92

تیزر سازمانی

306

تیزر فلت

227

تیزر سه بعدی

پشتیبانی