نریشن یا گفتار صدایی است که روی فیلم گذاشته می شود تا توضیحات اضافه ای را بیان کند. در سینما معمولا روایت قصه است و از سوی کسی ارائه می شود که از شخصیت های فیلم هست یا نیست. در فیلم های آموزشی یا مستند صدایی است که اطلاعات تکمیلی را در مورد تصاویر برای مخاطب بیان می کند. صداگذاری یا دوبله هم برگرداندن زبان فیلم به زبان دیگر است و می کوشد تا با حذف صدای پس زمینه از زبان اصلی فیلم صدای نویی را روی فیلم قرار دهد که با بیشترین هماهنگی بین صداهای دو زبان به بهترین نحو حس فیلم را به بیننده یا شنونده برساند. برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی یا آنونس های فیلم ها نیز نریشن از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که گاهی آنونس یک فیلم از خود فیلم بیشتر در خاطره ها می ماند. در نریشن و صداگذاری یکی از موارد مهمی که باید رعایت شود تا کیفیت کار بالا باشد، این است که صداگذار باید علاوه بر صداهایی که در نسخه فاین کات وجود دارد، بعضی صداها مثل صدای پا، نفس کشیدن و یا صدای باد را که سر صحنه ضبط نشده اند و یا ضعیف هستند را با ابزاری که در اختیار دارد بازآفرینی و ضبط نماید. به علاوه گاهی به صداهای فانتزی مثل صدای شخصیت های فضایی نیاز هست که صداگذار باید چند صدا را با هم مخلوط کرده و پس از تایید به لابراتوار بفرستد تا صدای نهایی را ضبط کنند. در نهایت اهمیت نریشن و صداگذاری ذز تاثیرگذاری یک فیلم یا آگهی تبلیغاتی بر کسی پوشیده نیست.

آیا برای خدمات گویندگی به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

خدمات ما

موسسه رویش با در اختیار داشتن امکانات به روز و استودیو با فضایی مناسب و همچنین همکاری با بهترین نریتورها و گویندگان ایرانی مفتخر است نریشن یا صداگذاری تیزرها یا فیلم های تبلیغاتی شما به عهده بگیرد تا با استفاده از صداهایی خاص و دلنشین، برند شما را در بین مردم و ذهن مخاطب ماندگار کند.

نمونه صدا

تعرفه خدمات

نریشن

204,000تومان

تعرفه ( به ازای هر دقیقه )

تیزر صوتی

300,000تومان

تعرفه ( به ازای هر دقیقه )

پادکست

120,000تومان

تعرفه ( به ازای هر دقیقه )

صداگذاری فیلم

120,000تومان

تعرفه ( به ازای هر دقیقه )

نحوه اجرا

  • 1) ارسال متن یا فیلم مورد نظر برای ما و گرفتن مشاوره رایگان
  • 2) انتخاب صدای گوینده و ثبت سفارش
  • 3) واریز هزینه و تایید فاکتور
  • 4) دریافت فایل صوتی و یا فایل تصویری صداگذاری شده
1تیزر صوتی چیست؟
برای تبلیغات رادیویی و یا پیامک های صوتی تیزرهای صوتی تهیه می شوند. لحن و صدای گوینده در جذب مخاطب بیشترین تاثیر را دارد.
2دوبله چیست؟
برای تبلیغات رادیویی و یا پیامک های صوتی تیزرهای صوتی تهیه می شوند. لحن و صدای گوینده در جذب مخاطب بیشترین تاثیر را دارد.
3نریشن چیست؟
نریشن گویندگی متن را گویند که در فیلم ها روایت قصه است و در خبرها گفتار متن خبر. در واقع نریشن نریشن نوعی صداگذاری برای ارائه ی توضیحات اضافه در مورد فیلم و وقایع آن است.
1صداگذاری چیست؟
در فیلم ها و یا نرم افزارهای آموزشی، محتوای مورد نظر برای انتقال بهتر به مخاطب صداگذاری می شوند. هر چه صدای گوینده برای مخاطب رساتر و جذاب تر باشد، دانش آموز ارتباط بهتری با موضوع برقرار می کند.
2پادکست چیست؟
پادکست تکنولوژی به اشتراک گذاشتن محتوای صوتی در اینترنت است.
3مجری گری برنامه چیست؟
مجری کسی است که مطابق با فضای رسانه یا مراسم ها به معرفی اهداف یا برنامه ها می پردازد. تفاوت مجری گری با گوینده در رعایت نکردن فن بیان است. مجری باید بتواند با شناخت مخاطبین موثرترین ارتباط را با آنها برقرار کند.
با ما در ارتباط باشید
موضوع
نام
ایمیل
موبایل
پیام
فایل
پشتیبانی