ساعت کاری 9:00-17:00

تهران / شهرک اکباتان / بلوار نفیسی / نبش کوچه کیوان / پلاک ۶ / واحد ۱۰

۰۲۱۴۴۶۵۷۱۷۷

طراحی اپلیکیشن

امروزه بازار گوشی های هوشمند بسیار پر رونق است و روز به روز طیف بیشتری از مردم به جمع کاربران آن می پیوندند. بنابراین گوشی های هوشمند پر استفاده ترین ابزار تکنولوژی در بین مردم است که با توجه به ویژگی های منحصر به فردی چون قابلیت دسترسی در هر مکان و زمان و حمل و استفاده ی آسان حتی گاهی می تواند جای وسایل دیگری چون تلویزیون، کامپیوتر، لپ تاپ و خیلی ابزار دیگر را بگیرد. برنامه هایی که این وسیله را به این وسعت فراگیر کرده اپلیکیشن نام دارند که به دسته های بسیار متنوعی تقسیم بندی می شوند. شما می توانید با داشتن اپلیکیشنی با نام شرکت خود به راحتی برند و محصولات خود را به مشتریان معرفی کرده و حتی خدماتی را به آنان ارائه دهید. همچنین با داشتن ارتباطی دو طرفه با مشتری (مثل نوتیفیکیشن) می توانید کیفیت برند خود را ارتقا داده و جاودانه شوید. در اختیار داشتن بهترین ها برای عرضه محصول یا خدمات شما حق شماست.

چرا طراحی اپلیکیشن در رویش؟

ساخت یک اپلیکیشن نیاز به چندین تخصص دارد. طراحی رابط کاربری، طراحی ارتباطات، برنامه نویسی بکند، برنامه نویسی فرانتند و... و برای سفارش یک اپلیکیشن باید به این نکات دقت داشت

با صرف کمترین هزینه و زمان بهترین اپلیکیشن را برای مشتریان هدف خواهید داشت

با پشتیبانی 24 ساعته در کنار شما خواهد بود

یک تیم حرفه ای و دقیق برنامه نویسی دارد

مزایای داشتن یک اپلیکیشن کاربردی

ایجاد و ارتقا برند خود

فضای یک اپلیکیشن در اختیار شماست تا برند خود را برنده یا بازنده کنید. استفاده ای موشن گرافیک های جذاب، ایجاد پل ارتباطی با کاربر، درج مطالب به روز و جذاب و نوتیفیکیشن های به موقع می تواند در جذب هر چه بیشتر مخاطب موثر باشد. طراحی اپلیکیشن با ظاهری شیک و جذاب و امکانات کاربردی جانبی نیز می تواند حس کنجکاوی مخاطب را برای نصب اپلیکیشن شما برانگیزد.

اپلیکیشن، کانال بازاریابی مستقیم

اپلیکیشن ها با در اختیار قرار دادن فضایی برای ارتباط هر چه بیشتر با مخاطبین به شما این امکان را می دهند تا با ارائه خدماتی چون فروش های ویژه و یا تخفیف های مناسبتی و یا ارسال نوتیفیکیشن تبریک تولد کاربر، به بازار کسب و کارتان رونق ببخشید.

از رقبایتان سبقت بگیرید

داشتن اپلیکیشن برند شما را از دیگران متمایز خواهد کرد. با داشتن اپلیکیشن بیشتر دیده می شوید، بیشتر رشد می کنید و در نهایت بیشتر از رقبایتان پیشی خواهید گرفت. اپلیکیشن خدمات شما را به روز و مرتب به کاربر معرفی کرده و در ارتباط مداوم با مشتری خواهید بود. همچنین از هزینه هایی چون چاپ کاتالوگ و بروشور برای تبلیغ و معرفی و دردسرهای پخش آنها هم دیگر خبری نیست.

آخرین نمونه کارهای انجام شده

مشاهده نمونه کارهای ما را از دست ندهید!

اگر می خواهید یک وب سایت معمولی داشته باشید ما اصلا گزینه خوبی نیستیم!

Sending
User Review
0 (0 votes)